Dopłata do odszkodowania? Tak! Oto 3 argumenty mówiące, dlaczego warto skorzystać z dopłaty do odszkodowania

Dopłata do odszkodowania to pewny sposób na otrzymanie dodatkowych środków pieniężnych. Otrzymując zaniżoną wycenę szkody nie warto załamywać rąk. Poszkodowani bez kierowania sprawy do sądu mogą uzyskać godną dopłatę do odszkodowania. Poniżej prezentujemy 3 powody, dla których warto skorzystać z tej nowoczesnej usługi.

dochodzenie roszczeń odszkodowawczych

Nie trać czasu na spory z ubezpieczycielem!

Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają wysokość roszczeń wypłacanych po wypadkach. Niestety po otrzymaniu decyzji poszkodowany staje przed koniecznością pogodzenia się z niskim odszkodowaniem lub skierowania sprawy na etap sądowy. Jest to rozwiązanie generujące spore koszty i ryzyko przegrania sprawy. Samodzielne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych bardzo często może zakończyć się fiaskiem. Poszkodowani mają jednak prawo do skorzystania z pewnej dopłaty do odszkodowania. Oto 3 argumenty przemawiające za tym rozwiązaniem:

  • szybka wypłata pieniędzy – otrzymane środki pieniężne od ubezpieczyciela zwykle nie wystarczają na rzetelną naprawę szkody. Batalia sądowa umożliwia otrzymanie dodatkowych pieniędzy, jednak jest to rozwiązanie bardzo czasochłonne. Na gotówkę poszkodowany jest zmuszony oczekiwać nawet rok. Decydując się na dopłatę do odszkodowania otrzymuje od ręki dodatkowe pieniądze na konto. Kancelaria błyskawicznie weryfikuje sprawę i przesyła do poszkodowanego propozycję godnej dopłaty.
  • zero kosztów – rzetelna wycena szkody i przygotowanie propozycji przez kancelarię jest dla klienta całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Poszkodowany decydując sie na współpracę z nami nie jest obarczony żadnymi kosztami! Jeśli nie posiada dokumentacji w sprawie może liczyć na nasze wsparcie przy jej kompletowaniu.
  • brak ryzyka – korzystając z dopłaty do odszkodowania poszkodowany niweluje ryzyko prowadzenia dalszych negocjacji z ubezpieczycielem. Niestety kierując sprawę na etap sądowy musi mieć świadomość, że w przypadku przegrania sprawy straci zapłaconą opłatę sądową, koszty reprezentacji mecenasa i będzie musiał dodatkowo ponieść opłatę za pełnomocnika strony przeciwnej. Dopłata do odszkodowania to pewne pieniądze bez ryzyka ! Kancelaria przejmując sprawę wypłaca gotówkę od ręki i już we własnym zakresie bez udziały poszkodowanego dochodzi rekompensaty pieniężnej od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Otrzymałeś niskie odszkodowanie? Masz wątpliwości co do rzetelności wyceny szkody? Prześlij dokumenty do AUTOMOBILIS, a bezpłatnie zweryfikujemy na jaką dopłatę do odszkodowania masz szansę. Uzyskaj pieniądze od ręki bez żmudnej batalii sądowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu