Dopłata do odszkodowania OC / ACZGŁOŚ SZKODĘ

skorzystaj z formularza

FORMULARZ

Wielu poszkodowanych w wypadkach uzyskuje od ubezpieczyciela rażąco niską wycenę szkody. Z obawy przed trudnym postępowaniem sądowym godzą się na zaniżone odszkodowanie. AUTOMOBILIS to profesjonalna firma oferująca swoim klientom wysokie dopłaty do odszkodowań OC i AC. Od wielu lat specjalizujemy się w rzetelnej wycenie szkód i skutecznym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.
Decydując się na współpracę z nami nie musisz obawiać się ryzyka i odpowiedzialności

związanej z dochodzeniem odszkodowania na drodze postępowania sądowego.Nasz sposób działania ogranicza Twoje ryzyko do zera:

  • weryfikujemy sprawę na podstawie otrzymanych dokumentów, kosztorysu
  • ustalamy wysokość dopłaty do odszkodowania
  • przedstawiamy naszą propozycję klientowi
  • po akceptacji dopłata do odszkodowania AC, OC wędruje na Twoje konto!Otrzymałeś niskie odszkodowanie? Skorzystaj z dopłaty do odszkodowań OC i AC!Poszkodowani często zastanawiają się dlaczego ubezpieczyciel zaniżył wycenę szkody. Towarzystwo Ubezpieczeniowe mogło sporządzić wadliwy kosztorys szkody. Zbyt niska wartość wyceny może być też podyktowana użytymi w kosztorysie częściami zamiennymi, zamiast oryginalnych lub źle wyliczonym czasem tzw. “robocizny”. Nie warto się godzić na rażąco niskie odszkodowanie, gdy dopłaty do szkód nam się należą.
Oddając sprawę w ręce AUTOMOBILIS możesz sprawdzić

czy otrzymana wycena została wykonana w prawidłowy sposób.Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, a to pozwala nam na rzetelną weryfikację każdej sprawy. AUTOMOBILIS to dopłata do odszkodowania AC i OC wypłacana od ręki. Nie musisz obawiać się długotrwałych postępowań sądowych lub trudnych negocjacji z ubezpieczycielem. Bierzemy to wszystko na siebie, a Ty otrzymujesz pieniądze i nie tracisz zniżek ubezpieczeniowych!
Metody, jakie wykorzystują Towarzystwa Ubezpieczeniowe by zaniżać wypłacane odszkodowania, nie należą do szczególnie wyszukanych. Udowodnienie, że poszkodowanemu należy się wyższa kwota, zazwyczaj nie sprawia żadnego problemu. Mimo to, samodzielne uzyskanie dopłaty do szkód nie jest łatwe. Każde takie przedsiębiorstwo stara się bowiem uniknąć wywiązania się ze swoich zobowiązań. Na szczęście, można uzyskać pomoc fachowców, dla których dopłaty do szkód nie stanowią żadnego problemu. Specjaliści firmy AUTOMOBILIS stale udowadniają swoją skuteczność w zmaganiach z ubezpieczycielami. Dzięki temu możemy przychodzić naszym klientom z pomocą i dopłaty do szkód wypłacać natychmiast.

Sprawdźwysokość dopłaty


Nie zwlekaj z przesłaniem dokumentów do AUTOMOBILIS. Dowiedz się niezobowiązująco na jaką dopłatę do odszkodowania OC i AC masz szansę!Skorzystajz formularza


Imię/Firma

Email

Telefon

Wiadomość


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (50 głosów, średnia: 4,20 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu