Dopłata do odszkodowania OC / ACdopłata do odszkodowania OC/AC

Wielu poszkodowanych w wypadkach uzyskuje od ubezpieczyciela rażąco niską wycenę szkody. Z obawy przed trudnym postępowaniem sądowym godzą się na zaniżone odszkodowanie.  AUTOMOBILIS to profesjonalna firma oferująca swoim klientom wysokie dopłaty do odszkodowań OC i AC. Od wielu lat specjalizujemy się w rzetelnej wycenie szkód i skutecznym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.
Decydując się na współpracę z nami nie musisz obawiać się ryzyka i odpowiedzialności

związanej z dochodzeniem odszkodowania na drodze postępowania sądowego.Nasz sposób działania ogranicza Twoje ryzyko do zera:

  • weryfikujemy sprawę na podstawie otrzymanych dokumentów, kosztorysu
  • ustalamy wysokość dopłaty do odszkodowania
  • przedstawiamy naszą propozycję klientowi
  • po akceptacji dopłata do odszkodowania AC, OC wędruje na Twoje konto!Otrzymałeś niskie odszkodowanie? Skorzystaj z dopłaty do odszkodowań OC i AC!Poszkodowani często zastanawiają się dlaczego ubezpieczyciel zaniżył wycenę szkody. Towarzystwo Ubezpieczeniowe mogło sporządzić wadliwy kosztorys szkody. Zbyt niska wartość wyceny może być też podyktowana użytymi w kosztorysie częściami zamiennymi, zamiast oryginalnych lub źle wyliczonym czasem tzw. “robocizny”. Nie warto się godzić na rażąco niskie odszkodowanie.
Oddając sprawę w ręce AUTOMOBILIS możesz bezpłatnie sprawdzić

czy otrzymana wycena została wykonana w prawidłowy sposób.Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, a to pozwala nam na rzetelną weryfikację każdej sprawy. AUTOMOBILIS to dopłata do odszkodowania AC i OC wypłacana od ręki. Nie musisz obawiać się długotrwałych postępowań sądowych lub trudnych negocjacji z ubezpieczycielem. Bierzemy to wszystko na siebie, a Ty otrzymujesz pieniądze i nie tracisz zniżek ubezpieczeniowych!


Sprawdźwysokość dopłaty


Nie zwlekaj z przesłaniem dokumentów do AUTOMOBILIS. Dowiedz się niezobowiązująco i bezpłatnie na jaką dopłatę do odszkodowania OC i AC masz szansę!Skorzystajz formularza


Imię/Firma

Email

Telefon

Wiadomość

więcej

więcej

więcej

więcej