Likwidacja szkódZGŁOŚ SZKODĘ

skorzystaj z formularza

FORMULARZ

AUTOMOBILIS z Lublina świadczy kompleksową pomoc przy likwidacji szkód. Mamy bogate doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań na skutek wypadków i zdarzeń losowych. Pomagamy też osobom, których mienie uległo uszkodzeniu na skutek zdarzeń losowych. Jesteśmy profesjonalistami, każdorazowo indywidualnie oceniamy na podstawie zgromadzonej dokumentacji należne roszczenia odszkodowawcze.
Likwidacja szkód z AUTOMOBILIS to gwarancja otrzymania najwyższego roszczenia odszkodowawczego.

Nasz zespół to najlepsi prawnicy i rzeczoznawcy, którzy skutecznie dbają o interesy każdego poszkodowanego. Świadczymy pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak także podmiotom korporacyjnym.Gwarantujemy:

  • weryfikację i wycenę szkody
  • pomoc przy kompletowaniu dokumentów  • pomoc sztabu specjalistów: prawników i rzeczoznawców
  • wsparcie przy likwidacji szkody, odkup odszkodowania


Skuteczna likwidacja szkód?
Tylko z AUTOMOBILIS! Z nami uzyskasz najwyższe dopłaty do odszkodowania

Profesjonalna likwidacja szkód to gwarancja uzyskania najwyższego odszkodowania. Z AUTOMOBILIS oszacujesz rzeczywistą wartość szkody. Nasi rzeczoznawcy rzetelnie ocenią szanse na wysokie odszkodowanie. Wystarczy, że prześlesz za pośrednictwem formularza kontaktowego, e-maila dokumenty dotyczące szkody. Przygotujemy dla Ciebie propozycję likwidacji szkody lub odkupu odszkodowania.Świadczymy pomoc w:

  • wycenie szkody
  • kompletacji dokumentów
  • formułowaniu roszczeń odszkodowawczych  • likwidacji szkody w Towarzystwie Ubezpieczeniowym
  • fachowej ocenie otrzymanej propozycji od ubezpieczyciela
Likwidacja szkód nie musi być procesem czasochłonnym.
Z doświadczonym partnerem u boku możesz dostać środki finansowe w krótkim czasie. Dla osób, którym odmówiono wypłaty odszkodowań lub nie są zadowoleni z ich wysokości oferujemy wysokie dopłaty. Nie musisz dalej borykać się z likwidacją szkody. Sprzedaj nam swoja szkodą, a my wypłacimy Ci godną dopłatę do odszkodowania! Dzięki temu unikniesz ryzykownego postępowania sądowego i utratę zniżek ubezpieczeniowych.
Sprawdźwysokość dopłaty


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w siedzibie kancelarii w Lublinie.Skorzystajz formularza


Imię/Firma

Email

Telefon

Wiadomość


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu