Skup / odkup szkodyZGŁOŚ SZKODĘ

skorzystaj z formularza

FORMULARZ

Otrzymałeś już propozycję odszkodowania z OC i nie jesteś zadowolony z jej wysokości? Nie załamuj rąk, AUTOMOBILIS wypłaca dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych. Zaniżanie świadczeń odszkodowawczych to nagminna praktyka wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nieadekwatna wycena sprawia, że poszkodowany musi pogodzić się z niskim odszkodowaniem lub skierować sprawę do sądu. Niestety postępowanie sądowe wiąże się ze znacznym ryzykiem i wymaga odpowiedniego nakładu środków.Dlatego AUTOMOBILIS oferuje odkup szkody OC od poszkodowanych.

Nawiązując z nami współpracę otrzymasz gotówkę po ekspresowej wycenie szkody bez długotrwałego postępowania sądowego. Właśnie dlatego sprzedaż szkody to doskonałe rozwiązanie. Nie trać czasu na niepewne firmy skupujące szkody OC. Postaw na współpracę z doświadczoną kancelarią Automobilis. Odkup szkody komunikacyjnej to najlepszy sposób na szybkie uzyskanie godnej dopłaty do odszkodowania.
Nie jesteś zadowolony z wysokości odszkodowania? Odkupienie szkody OC to szansa na dodatkowe dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych!

Odkupienie szkody OC to pewny sposób na uzyskanie dopłaty do odszkodowania. AUTOMOBILIS zajmuje się sprawami do 3 lat po wypadku. Nasze dopłaty do odszkodowań nie mają sobie równych. Gdy zdecydujesz się na sprzedaż szkody, jesteśmy w stanie zaoferować Ci zdecydowanie więcej, niż inne firmy skupujące szkody OC.

Sprawdź, jak nawiązać z nami współpracę:

  • Prześlij dokumenty otrzymane od ubezpieczyciela
  • Dokonamy wyceny szkody
  • Stworzymy dla Ciebie propozycję godnej dopłaty do odszkodowania
  • Po akceptacji naszej propozycji odkupimy Twoją szkodę komunikacyjną
  • Niezwłocznie wypłacimy należne Ci środki finansowe
Decydując się na odkup szkody komunikacyjnej nie tracisz nic z wcześniej otrzymanego odszkodowania.
Odkupienie szkody OC nie wpływa też na Twoje zniżki ubezpieczeniowe! Wizja długotrwałego postępowania sądowego i kosztownej obsługi prawnej znika w mgnieniu oka.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuje się za pośrednictwem poczty elektronicznej, formularza kontaktowego lub telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a nasi specjaliści przygotują niezobowiązująca wycenę Twojej szkody! Inne firmy skupujące szkody OC przedstawiły Ci swoje propozycje? Nasza oferta jest bezkonkurencyjna! Dowiedz się ile pieniędzy możesz zyskać współpracując z AUTOMOBILIS.


Wygrana z ubezpieczycielem jest możliwa – właśnie dlatego możemy nieść pomoc naszym Klientom, oferując im skuteczne rozwiązanie: sprzedaż szkody. Pozwala to uniknąć zmagań z przeciągającym się postępowaniem sądowym, na którego rezultat wielu poszkodowanych nie może czekać – trzeba bowiem naprawić uszkodzony pojazd, bądź odzyskać włożone w to pieniądze. Mimo, że dokumentacja jest jednoznaczna, Towarzystwa Ubezpieczeniowe przewlekają sprawy. Sprzedaż szkody i dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych to najlepsze wyjście. Nasi Klienci natychmiast dostają pieniądze i nie muszą się martwić odzyskaniem ich od ubezpieczyciela. Tym zajmą się specjaliści, którzy stale dowodzą swojej skuteczności.

Sprawdźwysokość dopłaty


Skontaktuj się za pośrednictwem poczty elektronicznej, formularza kontaktowego lub telefonicznie.Skorzystajz formularza


Imię/Firma

Email

Telefon

Wiadomość


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (45 głosów, średnia: 3,22 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu