Odszkodowania

Miałeś wypadek? Nie wiesz o jakie roszczenie odszkodowawcze możesz się starać? A może ubezpieczyciel wycenił Twoją szkodę rażąco nisko? AUTOMOBILIS od wielu lat zajmuje się odkupem szkód i dopłatami do odszkodowań.Zachęcamy do przesłania dokumentów związanych ze szkodą, a nasi specjaliści dokonają realnej wyceny odszkodowania.

Niezobowiązująco ocenimy wartość szkody i przygotujemy propozycję odkupu lub dopłaty z gwarancją niezwłocznej wypłaty proponowanej kwoty.Nie musisz zmagać się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Od AUTMOBILIS otrzymasz pieniądze od ręki. Unikniesz ryzyka i stresu związanego z negocjacjami z ubezpieczycielem lub długotrwałym postępowaniem sądowym.

Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, dlatego oferowana przez nas wycena odszkodowania jest rzetelna!

Kompleksowa wycena odszkodowania od AUTOMOBILIS. Nie zwlekaj, dowiedz się jakie odszkodowanie jest Ci należne

AUTOMOBILIS specjalizuje się w profesjonalnej wycenie szkód i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Odpłatnie przyjmujemy roszczenia z tytułu szkód komunikacyjnych i majątkowych. Nie boimy się spraw trudnych! Jeśli otrzymałeś rażąco niską wycenę szkody lub ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania skontaktuj się z nami. Weryfikujemy i dokonujemy wyceny każdego odszkodowania obejmującego szkody do 3 lat od wypadku.Oferujemy:

  • odkup szkody OC i AC
  • dopłaty do odszkodowania za utratę/ naprawę pojazdu
  • dopłaty za utratę wartości rynkowej pojazdu
  • dopłaty do odszkodowania za uszkodzony ładunek

  • dopłaty do odszkodowania za wynajęcie pojazdu zastępczego
  • dopłaty do odszkodowań za utracony dochód
  • dopłaty do odszkodowania za szkody majątkowe (rolnicze, zalania, pożary)
  • dopłaty do odszkodowania za koszty holowania pojazdu

Wycena odszkodowania i przygotowanie propozycji odkupu lub dopłaty! Uzyskaj pieniądze za szkodę od ręki od AUTOMOBILIS. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu