Dochodzenie / odzyskiwanie odszkodowań

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych to niezwykle czasochłonny proces. Niestety Towarzystwa Ubezpieczeniowe w 90% szkód dokonują rażąco niskiej wyceny.Takie działanie naraża poszkodowanego na otrzymanie niegodnego odszkodowania lub konieczność skierowania sprawy do sądu, co wydłuża dochodzenie odszkodowań. Wychodząc na przeciw poszkodowanym AUTOMOBILIS oferuje ekspresowe dopłaty do odszkodowań lub całkowity odkup szkody.


Od nas otrzymasz gotówkę od ręki, wystarczy, że:

  • prześlesz dokumenty dotyczące szkody za pośrednictwem formularza kontaktowego lub drogą poczty elektronicznej
  • dokonamy wyceny
  • przygotujemy propozycję odkupu lub dopłaty do odszkodowania
  • po akceptacji naszej propozycji wypłacimy Ci niezwłoczne środki pieniężneNie trać czasu na dochodzenie odszkodowań OC i AC. AUTOMOBILIS odkupi Twoją szkodę lub wypłaci dopłatę do uzyskanego już odszkodowania

AUTOMOBILIS z Lublina obsługuje szkody nawet do 3 lat od wypadku. Ponieważ współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, którzy sprawdzą Twój kosztorys i dokonają rzetelnej wyceny, z nami dochodzenie odszkodowań jest proste. Od lat odkupujemy szkody i wypłacamy dopłaty obejmujące odszkodowania za utraconą wartość pojazdu, utracony dochód, koszty holowania, naprawę pojazdu, utratę pojazdu, uszkodzenie ładunku itp. Zajmujemy się również szkodami majątkowymi powstałym na skutek powodzi, pożaru, zalania. Dodatkowo wypłacamy godne dopłaty do odszkodowań za szkody rolnicze.Współpraca z nami opłaca się bo:

  • nie tracisz czasu na dochodzenie odszkodowań
  • otrzymujesz dodatkową gotówkę do domowego budżetu
  • niwelujesz ryzyko niepowodzenia w negocjacjach z ubezpieczycielem lub postępowania sądowego
  • nie tracisz zniżek ubezpieczeniowych

Dochodzenie odszkodowań OC i AC wiąże się z ryzykiem, które my bierzemy na siebie. Nie musisz obawiać się kosztów sądowych i reprezentacji prawnika. Wypłacimy Ci dopłatę do uzyskanego już odszkodowania bez większych formalności.

Nie ma innego sposobu na zmuszenie Towarzystw Ubezpieczeniowych do wypłacania należytych odszkodowań, niż przeciwstawianie się ich praktykom. Zachowanie TU jest bowiem rezultatem częstej spolegliwości poszkodowanych, rezygnujących z walki o swój interes. Niestety, dla większości z nich pozbawionych fachowego wsparcia dochodzenie odszkodowań to zadanie niezwykle trudne. Warto więc korzystać z pomocy specjalistów, jaką oferuje AUTOMOBILIS. Dzięki niej możesz bardzo szybko uzyskać takie środki, jakie Ci się należą, unikając udziału w charakterze strony w przewlekającym się postępowaniu sądowym. Skuteczne dochodzenie odszkodowań jest możliwe. Zajmiemy się tym dla Ciebie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu