Odszkodowania dla rolników

Na mocy przepisów każda osoba fizyczna zajmująca się działalnością rolniczą i posiadająca grunty rolne o powierzchni przekraczającej łącznie 1 hektar ma obowiązek nabycia polisy OC. Ubezpieczenie to ma chronić osoby, które doznały szkody w związku z czynnościami związanymi z gospodarstwem rolnym.Dlatego poszkodowani liczą zawsze na wysokie odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym. Niestety Towarzystwa Ubezpieczeniowe zaniżają należne świadczenia i doszukują się nagminnie czynników wyłączających ich od odpowiedzialności za daną szkodę.

Jeśli miałeś wypadek w gospodarstwie rolnym i uzyskałeś odmowę lub rażąco niskie odszkodowanie rolnicze możemy Ci pomóc. AUTOMOBILIS specjalizuje się w odkupie i dopłatach do odszkodowania dla rolników.

Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym spędza Ci sen z powiek? Nie walcz sam z ubezpieczycielem! Świadczymy odkup szkody na bardzo atrakcyjnych warunkach

Szkody powstałe w gospodarstwach rolnych podlegają ochronie z tytułu obowiązkowej polisy OC. Ubezpieczenie to ma na celu ochronę rolnika, jego rodzinę, pracowników, a także inne osoby podejmujące czynności związane z pracą na roli. Sumy gwarancyjne w ubezpieczeniach dla rolników opiewają na bardzo wysokie stawki w przypadku szkód majątkowych wynoszą nawet 1 000 000 euro. Niestety mimo tak wysokiego zabezpieczenia odszkodowania dla rolników są bardzo często zaniżane. W takich sytuacjach rolnik może skierować sprawę do postępowania sądowego, które wiąże się z ryzykiem i sporym nakładem środków finansowych.


Wychodząc na przeciw poszkodowanym AUTOMOBILIS oferuje bezpłatną, profesjonalną wycenę szkody majątkowej. Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, którzy realnie oszacują wartość poniesionych strat. Rozpoczynając współpracę z nami możesz uzyskać wysokie dopłaty do zaniżonego odszkodowania dla rolników. Nie musisz czekać na zakończenie żmudnego postępowania sądowego. Odkupimy od Ciebie szkodę majątkową, oferujemy najlepsze stawki na rynku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu