Szacowanie szkód w uprawach rolnych

Ogromnym problemem dla wielu rolników są szkody w uprawach rolnych. Każdego roku na skutek  czynników zewnętrznych dochodzi do uszkodzenia upraw na znaczne sumy pieniędzy. Rolnicy posiadający grunty rolne powyżej 1 ha mają obowiązek nabycia ubezpieczenia OC. Polisa ta ma na celu ochronę przed szkodami w uprawach rolnych.Niestety jak pokazuje nasza wieloletnia praktyka szacowanie szkód w uprawach rolnych to bardzo drażliwy temat. Jeśli uzyskałeś zbyt niskie odszkodowanie za szkody w uprawach możemy Ci pomóc.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy dla naszych klientów przeprowadzają bezpłatnie szacowanie szkód w uprawach rolnych. Na podstawie uzyskanych informacji wypłacimy Ci uczciwą dopłatę do odszkodowania. Już nie musisz czekać na środki pieniężne, dostaniesz je od nas od ręki!

Rzetelne szacowanie szkód w uprawach rolnych to gwarancja uczciwego odszkodowania! Skorzystaj z pomocy AUTOMOBILIS i zdobądź wysoką dopłatę

Gospodarstwa rolne sąsiadujące z lasem borykają się z kłopotliwymi dzikimi zwierzętami. Niepożądani sąsiedzi potrafią każdego roku wyrządzać znaczne szkody w uprawach rolnych. Szansą na wyrównanie strat dla rolników jestuzyskanie godnego odszkodowania. Niestety na skutek fatalnego szacowania szkód w uprawach rolnych wypłacane środki ulegają drastycznemu zaniżeniu. AUTOMOBILIS oferuje odkup szkód w uprawach rolnych lub dopłaty do już zaniżonego odszkodowania.Jak wygląda z nami współpraca?

  • Prześlij dokumenty posiadane w sprawie
  • Nasi specjaliści oszacują realną wartość szkody w uprawach rolnych
  • Przygotujemy dla Ciebie uczciwą propozycję odkupu lub dopłaty
  • Po akceptacji naszej propozycji niezwłocznie wypłacimy Ci należne środki

Zachęcamy do przesłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza na naszej stronie. Dowiedz się na jakie środki pieniężne może liczyć.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu