Szacowanie szkód w uprawach rolnych

Ogromnym problemem dla wielu rolników są szkody w uprawach rolnych. Każdego roku na skutek  czynników zewnętrznych dochodzi do uszkodzenia upraw na znaczne sumy pieniędzy. Rolnicy posiadający grunty rolne powyżej 1 ha mają obowiązek nabycia ubezpieczenia OC. Polisa ta ma na celu ochronę przed szkodami w uprawach rolnych.Niestety jak pokazuje nasza wieloletnia praktyka szacowanie szkód w uprawach rolnych to bardzo drażliwy temat. Jeśli uzyskałeś zbyt niskie odszkodowanie za szkody w uprawach możemy Ci pomóc.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy dla naszych klientów przeprowadzają bezpłatnie szacowanie szkód w uprawach rolnych. Na podstawie uzyskanych informacji wypłacimy Ci uczciwą dopłatę do odszkodowania. Już nie musisz czekać na środki pieniężne, dostaniesz je od nas od ręki!

Rzetelne szacowanie szkód w uprawach rolnych to gwarancja uczciwego odszkodowania! Skorzystaj z pomocy AUTOMOBILIS i zdobądź wysoką dopłatę

Gospodarstwa rolne sąsiadujące z lasem borykają się z kłopotliwymi dzikimi zwierzętami. Niepożądani sąsiedzi potrafią każdego roku wyrządzać znaczne szkody w uprawach rolnych. Szansą na wyrównanie strat dla rolników jestuzyskanie godnego odszkodowania. Niestety na skutek fatalnego szacowania szkód w uprawach rolnych wypłacane środki ulegają drastycznemu zaniżeniu. AUTOMOBILIS oferuje odkup szkód w uprawach rolnych lub dopłaty do już zaniżonego odszkodowania.Jak wygląda z nami współpraca?

  • Prześlij dokumenty posiadane w sprawie
  • Nasi specjaliści oszacują realną wartość szkody w uprawach rolnych
  • Przygotujemy dla Ciebie uczciwą propozycję odkupu lub dopłaty
  • Po akceptacji naszej propozycji niezwłocznie wypłacimy Ci należne środki

Zachęcamy do przesłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza na naszej stronie. Dowiedz się na jakie środki pieniężne może liczyć.

Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu