Odszkodowanie po wypadku / powypadkowe

Zmorą tysięcy poszkodowanych jest dramatyczne zaniżenie wysokości odszkodowania za wypadek samochodowy. Towarzystwa Ubezpieczeniowe bazując na niewiedzy poszkodowanych proponują rażąco niskie środki za odszkodowanie po wypadku. Nie musisz godzić się na takie praktyki!Jeśli Twój pojazd uległ uszkodzeniu, a zaproponowany kosztorys nie umożliwia naprawy samochodu zgłoś się do nas! AUTOMOBILIS specjalizuje się w rzetelnej  wycenie szkody motoryzacyjnej. Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, którzy wskazują realną wartość szkody.

Ze swojej strony oferujemy po wstępnej weryfikacji odkup lub dopłatę do odszkodowania za wypadek samochodowy. Chcesz wiedzieć ile możemy Ci zapłacić? Prześlij dokumenty dotyczące szkody, a my przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą propozycję!

Niskie odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym? AUTOMOBILIS odkupi Twoją szkodę lub wypłaci wysoką dopłatę! Sprawdź jaką mamy dla Ciebie propozycję

Uzyskane odszkodowanie za wypadek samochodowy Cię nie satysfakcjonuje? Nie chcesz wchodzić w długotrwałe negocjacje z ubezpieczycielem? A może obawiasz się ryzyka przegrania sprawy na etapie postępowania sądowego? Odkup lub dopłata do uzyskanego odszkodowania jest idealny rozwiązaniem dla Ciebie.Oto tylko kilka korzyści płynących ze współpracy z AUTOMOBILIS Lublin:

  • uzyskujesz szybko dodatkowe środki pieniężne
  • nie narażasz się na koszty postępowania sądowego
  • nie tracisz żadnych zniżek ubezpieczeniowych

Nie musisz godzić się na rażąco niską wycenę szkody rzeczowej  w ramach odszkodowania powypadkowego. Nasze dopłaty pozwolą Ci naprawić pojazd lub pokryć koszty związane z holowaniem lub wynajmem samochodu zastępczego. Wypłacimy Ci środki należne za zniszczony ładunek lub utracony dochód w związku z zepsutym pojazdem. Prześlij do nas dokumenty dotyczące szkody, a określimy jakie środki są ci należne za odszkodowanie powypadkowe.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu