Odszkodowanie za potrącenie psa

Zaniżone odszkodowanie za potrącenie psa to udręka dla wielu poszkodowanych. Niestety bardzo częstą praktyką firm ubezpieczeniowych jest rażące zaniżanie kosztów naprawy pojazdu.Sporym problemem jest wycena części, która opiera się najczęściej na samych zamiennikach. Poszkodowani nie są najczęściej świadomi, że kwota proponowana za odszkodowanie za zniszczenia spowodowane przez potrącenie psa może być rozliczana w nieprawidłowy sposób, a przedstawiony kosztorys być wadliwy.

Masz wątpliwości co do wysokości przyznanego odszkodowania za potrącenie psa? Skontaktuj się z nami! I sprawdź jaką propozycję dopłaty do odszkodowania mamy dla Ciebie. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej wycenie szkody na pojeździe i późniejszym dochodzeniu odszkodowań.Wychodząc na przeciw potrzebom poszkodowanym wypłacamy dopłaty do odszkodowań od ręki bez długotrwałego procesu sądowego lub negocjacji z ubezpieczyciel.
Dostałeś niskie odszkodowanie za potrącenie psa? AUTOMOBILIS ma dla Ciebie wysoką dopłatę do odszkodowania

Nie czujesz się na siłach negocjować z ubezpieczycielem, a może nie chcesz ponosić kosztów obsługi prawnej na etapie sądowym? Nie ryzykuj skorzystaj z pewnej dopłaty do odszkodowania od AUTOMOBILIS.Nasza firma gwarantuje Ci:

  • szybką weryfikację sprawy
  • niezobowiązującą wycenę szkody
  • po akceptacji propozycji natychmiastową wypłatę dopłaty do odszkodowania
  • minimum formalności, maksimum zadowolenia z naszej współpracy

Nawiązując współpracę z naszą firmą bez zbędnego ryzyka otrzymasz dodatkowe pieniądze do już otrzymanego odszkodowania za potrącenie psa. Decydując się na odkup szkody nie tracisz żadnych zniżek ubezpieczeniowych. Prześlij dokumenty za pomocą poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.Nasi rzeczoznawcy wycenią realną wartość Twojej szkody!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu