Odszkodowanie za wypadek samochodowy

Uzyskując odszkodowanie za wypadek samochodowy liczymy, że zaproponowane środki pieniężne pozwolą nam naprawić pojazd. Niestety  w wielu przypadkach odszkodowanie za wypadek drogowy ulega znacznemu zaniżeniu.Nie należy jednak załamywać rąk! AUTOMOBILIS wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów oferuje wysokie dopłaty do uzyskanych już odszkodowań. Wystarczy, że prześlesz nam kosztorys i inne dokumenty posiadane w sprawie, a nasi rzeczoznawcy  wycenią realną wartość Twojej szkody. 

Wypłacimy Ci tą różnicę, a następnie odzyskamy te środki od ubezpieczyciela. Już nie musisz wchodzić w długotrwałe negocjacje z ubezpieczycielem. Nie musisz też narażać się na koszty związane z postępowaniem sądowym. Nasza firma odkupi Twoją szkodę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Nie czekaj, sprawdź jaką mamy dla Ciebie propozycję.

Niskie odszkodowanie za wypadek samochodowy? Rażąco wyceniona szkoda na pojeździe? Wypłacimy Ci godną dopłatę!

Uzyskane odszkodowanie za wypadek samochodowy spędza Ci sen z powiek? Nie zgadzasz się z kosztorysem zaproponowanym przez ubezpieczyciela? Nie trać czasu na walkę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym! AUTOMOBILIS wypłaci Ci dopłatę do odszkodowania za wypadek samochodowy. Odkup szkody to najbezpieczniejszy sposób na uzyskanie środków pieniężnych za szkodę na pojeździe. Nie musisz wykładać pieniędzy na opłaty sądowe, nie musisz szukać mecenasa, który poprowadzi sprawę. Gwarantujemy środki pieniężne od ręki!AUTOMOBILIS to:

  • ekspresowa weryfikacja sprawy
  • wycena odszkodowania za wypadek samochodowy
  • natychmiastowa wypłata środków w ramach dopłaty do odszkodowania
  • minimum formalności i czytelna umowa
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu