Odszkodowanie z AC

Kupując polisę AC spodziewamy się w razie wypadku uzyskać wysokie odszkodowanie za uszkodzone mienie.Niestety Towarzystwa Ubezpieczeniowe z wielu przyczyn potrafią zaoferować rażąco niskie odszkodowania z AC. Jeśli zależy Ci na szybkim uzyskaniu wysokich środków pieniężnych w ramach odszkodowania AC nawiąż współpracę z AUTMOBILIS.Nasza firma świadczy odkup szkody lub dopłaty do już uzyskanego odszkodowania. Dzięki temu nie musisz negocjować z ubezpieczycielem lub kierować sprawy do postępowania sądowego. Nasi rzeczoznawcy wycenią fachowo Twoją szkodę i zaproponujemy Ci godne środki pieniężne! Nie bądź bierny na działania ubezpieczyciela, środki w ramach odszkodowania z AC są Ci należne.


Współpracując z AUTOMOBILIS masz pewność:

  • fachowej wyceny szkody motoryzacyjnej
  • wypłaty wysokich środków pieniężnych od rękiRażąco niskie odszkodowanie z AC? AUTOMOBILIS odkupi Twoją szkodę lub dopłaci do już otrzymanego odszkodowania!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rzetelnej wycenie szkód i fachowym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.Nasza oferta opiera się na odkupie szkody lub dopłatach do odszkodowań wcześniej uzyskanych. Dzięki temu nasi Klienci nie ponoszą żadnego ryzyka związanego z prowadzeniem negocjacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym lub skierowaniem sprawy na etap sądowy. Jeśli w ciągu ostatnich 3 lat byłeś uczestnikiem kolizji drogowej i Twój pojazd uległ uszkodzeniu lub poniosłeś koszty dodatkowe związane z wypadkiem zgłoś się do nas! Bezpłatnie sprawdzimy jakie środki są Ci należne w ramach odszkodowania z AC.Odkup szkody i dopłaty to najpewniejszy, a także najszybszy sposób na uzyskanie należnych środków w ramach odszkodowania AC! Gwarantujemy Ci:

  • ekspresową i bezpłatną wycenę szkody
  • prostą umowę bez „kruczków prawnych”
  • natychmiastowa wypłatę dopłaty w gotówce lub na konto bankowe

Prześlij dokumenty za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego i dowiedz się jaką dopłatę do odszkodowania z AC możemy Ci wypłacić!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu