Odszkodowanie z OC sprawcy

AUTOMOBILIS to firma wyspecjalizowana w rzetelnej wycenie szkód i dochodzeniu odszkodowania z OC sprawcy wypadku. Wychodząc na przeciw potrzebom wielu poszkodowanych oferujemy odkup odszkodowań komunikacyjnych lub dopłatę do wcześniej uzyskanych już roszczeń odszkodowawczych. Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy to już nie kłopot.Dzięki temu poszkodowany unika odpowiedzialności i ryzyka jakie niesie dochodzenie roszczeń na drodze postępowania sądowego. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz gotówkę od ręki, a my we własnym imieniu dochodzimy roszczenia od zakładu ubezpieczeniowego. Z nami żmudny proces uzyskiwania odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy nie istnieje.
Chcesz uzyskać wysokie odszkodowanie z OC? A może otrzymałeś zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy? AUTOMOBILIS odkupi Twoją szkodę! Uzyskaj wysoką dopłatę od ręki!

Uczestniczyłeś w ciągu ostatnich 3 lat w kolizji drogowej? Twój pojazd uległ uszkodzeniu? A może poniosłeś inne koszty związane z wypadkiem? Zgłoś się do AUTOMOBILIS, a otrzymasz godną dopłatę do należnego odszkodowania z OC sprawcy.Nawiąż z nami współpracę w trzech prostych krokach:

  • Prześlij dokumenty dotyczące zaniżonego odszkodowania OC
  • Zweryfikujemy je i przygotujemy propozycję dopłaty
  • Po akceptacji naszej propozycji wypłacimy Ci należne środki

AUTOMOBILIS nie pobiera od swoich klientów żadnych opłat wstępnych za zweryfikowanie i wycenę szkody. Nasi klienci nie płacą nam żadnego wynagrodzenia! To my im wypłacamy godne dopłaty do odszkodowań! Nie warto tracić czasu i nerwów na odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy. Negocjacje z ubezpieczycielem potrafią być żmudne i kosztowne. My gwarantujemy Ci wypłatę roszczenia od ręki bez zbędnego ryzyka i oczekiwania. Stworzenie propozycji do niczego nie zobowiązuje! Zachęcamy do przesłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego. Dzięki nam odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy przestają być problemem. Dowiedz się jaką propozycję dopłaty do odszkodowania mamy dla Ciebie!

Każdy wypadek, a często nawet stosunkowo niegroźna kolizja, która jednak skończyła się uszkodzeniem samochodu, wiąże się z szeregiem problemów. Wydawałoby się, że należyte odszkodowanie z OC sprawcy powinno być formalnością. Tymczasem zaniżone odszkodowanie OC to niestety codzienność, a walka a ubezpieczycielem jest bardzo trudna. Nas szczęście nie trzeba jej prowadzić samemu. Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy to dziedzina, która nie ma przed nami tajemnic. Możemy więc od ręki wypłacać naszym Klientom pieniądze, a następnie skutecznie odzyskać je od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. W rezultacie, zaniżone odszkodowanie OC staje się problemem wyłącznie dla niego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu