Samochód zastępczy z OC sprawcy

Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych mają prawo do bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy. AUTOMOBILIS od wielu lat świadczy wynajem pojazdów zastępczych klientom na czas naprawy.Posiadamy obszerną i nowoczesną flotę samochodów osobowych jak i dostawczych, które są do Twojej dyspozycji. Nasze auta to gwarancja komfortu i zadowolenia z użytkowania. Nie musisz martwić się o samochód po wypadku!


Komu należy się pojazd zastępczy?

  • Każdemu poszkodowanemu, którego pojazd uległ uszkodzeniu z winy sprawcy wypadku.
  • O pojazd zastępczy mogą ubiegać się osoby fizyczne, firmy i instytucje!

Jak otrzymać bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy?

  • Zadzwoń  81 440 00 04  lub napisz pomoc@automobilis.pl do AUTOMOBILIS
  • Opowiedz pokrótce o zdarzeniu drogowym, w którym brałeś udział
  • Niezwłocznie dostarczymy Ci samochód zastępczy z OC sprawcy we wskazane miejsce!
  • Po likwidacji szkody odbierzemy samochód pod dowolnym adresem!

AUTOMOBILIS to bezpłatne i nowoczesne samochody zastępcze z OC sprawcy.

Nie zwlekaj z wynajęciem pojazdu! Za cały okres użytkowania zapłaci ubezpieczyciel!


Każdy poszkodowany w wypadku, którego pojazd na skutek zdarzenia uległ uszkodzeniu ma prawo wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy. Zgodnie z literą prawa wszelkie koszty poniesione na wynajem pojazdu zastępczego powinny być pokryte z polisy ubezpieczeniowej sprawcy zdarzenia. Niestety jak pokazuje praktyka ubezpieczyciele nagminnie kwestionują zasadność wynajmu auta zastępczego. Dlatego poszkodowani bardzo często dostają odmowę zapłaty lub rażące zaniżenie stawki w ramach odszkodowania za pojazd zastępczy. Ostatnimi czasy Towarzystwa Ubezpieczeniowe podnoszą też zarzut nieuzasadnionego najmu w dłuższej perspektywie czasu.AUTOMOBILIS Lublin wychodząc na przeciw potrzebom poszkodowanych świadczy odkup szkody lub dopłatę do już uzyskanego odszkodowania za samochód zastępczy z OC sprawcy. Gwarantujemy Ci wypłatę środków od ręki bez długotrwałych negocjacji z ubezpieczycielem.
Ubezpieczyciel odmówił lub zaniżył odszkodowanie za samochód zastępczy z OC sprawcy? Zgłoś się do nas! AUTOMOBILIS wypłaci Ci należne środki pieniężne!

Podstawą prawną do dochodzenie rekompensaty za auto zastępcze z OC sprawcy jest uchwała Sądu Najwyższego z 22 listopada 2013 r. Na mocy, której stwierdzono, że ubezpieczyciel ma obowiązek ponosić odpowiedzialność za celowe i ekonomicznie wydatki na wynajem pojazdu zastępczego. Odszkodowanie winno być wypłacane z polisy OC sprawcy wypadku. Dlatego nie warto odpuszczać dochodzenia należnych środków. Jeśli obawiasz się trudnych negocjacji z ubezpieczycielem lub skierowania  sprawy na etap sądowy nasza oferta jest skierowana do Ciebie.  • Prześlij dokument stanowiący o kwocie przyznanej za wynajem pojazdu zastępczego lub pismo mówiące o odmowie zapłaty tych kosztów
  • Wycenimy należne Ci środki
  • Zaproponujemy wysokość odkupu lub dopłaty do odszkodowania
  • Po akceptacji naszej propozycji niezwłocznie wypłacimy Ci środki pieniężne

Zachęcamy do przesłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Nie zwlekaj z uzyskaniem odszkodowania za auto zastępcze z OC sprawcy. Te pieniądze są Ci należne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu