Odszkodowanie za powódź

Woda to żywioł, który w kilka chwil potrafi odebrać nam majątek naszego życia. Poszkodowani, których domy i mienie uległo zniszczeniu na skutek powodzi liczą na godną rekompensatę od Towarzystw Ubezpieczeniowych.Kupując polisę zawsze oczekujemy, że w chwili feralnego zdarzenia dostaniemy odpowiednie wsparcie finansowej. Niestety jak pokazuje praktyka, ubezpieczyciele bardzo często zaniżają odszkodowanie za powódź. W wielu przypadkach poszkodowanym odmówia się całkowicie wypłaty należnych świadczeń odszkodowawczych.

AUTOMOBILIS może Ci pomóc w uzyskaniu środków niezbędnych na naprawę domu. Od wielu lat świadczymy odkup lub dopłaty do zaniżonych odszkodowań. Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymasz pieniądze od razu bez długotrwałych negocjacji z ubezpieczycielem.

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie za powódź? Możemy Ci zaoferować wysoką dopłatę!

Postępowanie odszkodowawcze spędza sen z powiek wielu poszkodowanym. Niestety negocjacje z ubezpieczycielem nie należą do łatwych i często nie przynoszą pożądanych efektów. W takich sytuacjach poszkodowany zmuszony jest pogodzić się z niskim odszkodowaniem za powódź lub skierować sprawę do postępowania sądowego. Nawiązując współpracę z AUTOMOBILIS nie musisz marnować czasu na długotrwałe procedury. Od nas otrzymasz środki pieniężne od ręki.Jak działamy?

  • Przesyłasz dokumenty dotyczące szkody
  • Nasi rzeczoznawcy bezpłatnie wyceniają jej wartość
  • Otrzymujesz propozycję na odkup odszkodowania lub dopłatę
  • Akceptujesz naszą propozycję
  • Ekspresowo wypłacamy Ci środki pieniężne

Nie ryzykujesz przegraną w sądzie, nie czekasz na należne pieniądze. Dostajesz ekspresowo godną dopłatę za odszkodowanie za powódź i możesz przystąpić do remontu swojej nieruchomości.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu