Odszkodowanie za spalony dom

Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie szukają okoliczności, które pozwoliłyby na zmniejszenie albo całkowite wyłączenie ich odpowiedzialności za powstałą szkodę.Poszkodowani nabywając polisę ubezpieczeniową liczą, że zapewni im odpowiednią ochronę na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Niestety otrzymując wycenę szkody wielokrotnie okazuje się, że przyznane odszkodowanie za spalony dom nie pokryje nawet podstawowych prac remontowych.

AUTOMOBILIS od wielu lat pomaga poszkodowanym na terenie całego kraju. Nasza firma świadczy usługę odkupu prawa do odszkodowania lub dopłaty do już uzyskanych świadczeń. Nawiązując z nami współpracę możesz uzyskać godne środki pieniężne, które umożliwią Ci naprawę zniszczonego przez pożar mienia.

Otrzymane odszkodowanie za spalony dom nie wystarczy na remont? AUTOMOBILIS wypłaci Ci dodatkowe pieniądze od ręki. Sprawdź naszą ofertę dopłat do odszkodowań

Nierzetelna wycena szkody lub Ogólne Warunki Umowy naszpikowane uchyleniami od odpowiedzialności są głównymi przyczynami przyznawania rażąco niskich świadczeń odszkodowawczych. W obliczu tragedii jaką jest pożar niewielkie środki pieniężne za odszkodowanie za spalony dom nijak nie zrekompensują powstałej szkody. W obliczu tej niewątpliwej tragedii liczy się czas, a postępowanie z ubezpieczycielem odciąga w czasie wypłatę tak pilnie potrzebnych środków pieniężnych.


AUTOMOBILIS zaprasza do współpracy wszystkich poszkodowanych, którzy uzyskali zbyt niskie odszkodowanie za spalony dom. Bezpłatnie ocenimy realną wartość szkody i zaproponujemy godną dopłatę do przyznanych już środków. Nie boimy się spraw trudnych, jeśli otrzymałeś odmowę wypłaty odszkodowania możemy Ci pomóc.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu