Odszkodowanie za zalanie mieszkania / sufitu

Każdy mieszkaniec bloku zna problem zalania sufitu. Przyczyna najczęściej tkwi w braku ostrożności ze strony sąsiadów lub wadliwości instalacji wodno-kanalizacyjnej. Każdy poszkodowany na skutek zalania mieszkania ma prawo do dochodzenia odszkodowania.Niestety decyzja ubezpieczyciela odnośnie wysokości odszkodowania za zalany sufit nie napawa często optymizmem. Wycena szkody w wielu przypadkach nie starcza na pokrycie rzetelnej naprawy szkody. W takiej sytuacji poszkodowani mają prawo do dochodzenia swoich praw na drodze postępowania sądowego.

Wiąże się to jednak ze sporym nakładem kosztów na reprezentację mecenasa i ryzykiem przegrania sprawy. Wychodząc na przeciw potrzebom wielu poszkodowanych AUTOMOBILIS świadczy usługę odkupu szkody lub dopłaty do już uzyskanych odszkodowań za zalanie mieszkania.

Niskie odszkodowanie za zalanie mieszkania? AUTOMOBILIS wypłaci Ci wysoką dopłatę do uzyskanych świadczeń odszkodowawczych!

Poszkodowani dochodzący odszkodowania za zalanie mieszkania z polisy OC sprawcy lub własnej oczekują uzyskania stawek umożliwiających swobodny remont. Niestety otrzymując wycenę szkody przeżywają spore rozczarowanie, gdyż wysokość uzyskanego świadczenia odbiega znacząco od kosztów doprowadzenia mieszkania do stanu sprzed zalania sufitu. Nie warto jednak załamywać rąk. Uzyskując zaniżone odszkodowanie masz szansę na otrzymanie od nas wysokiej dopłaty. Otrzymasz gotówkę od ręki unikając nerwów związanych z długotrwałym postępowaniem sądowym. Odszkodowanie za zalanie mieszkania z dopłatą pozwoli Ci przywrócić lokalowi dawny blask.Jak działa AUTMOBILIS?

  • Przesyłasz dokumenty dotyczące szkody
  • Wyceniamy szkodę
  • Przygotowujemy indywidualną propozycję odkupu lub dopłaty do odszkodowania
  • Akceptując naszą propozycję otrzymujesz środki pieniężne

Gwarantujemy minimum formalności i ekspresową obsługę! Zapraszamy do przesłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Uzyskaj godne odszkodowanie za zalanie sufitu już teraz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (61 głosów, średnia: 3,69 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu