Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Wielu poszkodowanych boryka się z rażąco niskim odszkodowaniem. Niestety bardzo częstą praktyką Towarzystw Ubezpieczeniowych jest zaniżanie przyznawanych roszczeń odszkodowawczych.W takiej sytuacji poszkodowany może pogodzić się z uzyskaną kwotą lub złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela do sądu. To wiąże się z długotrwałym postępowaniem i sporym nakładem środków na reprezentację mecenasa. Nigdy też nie masz pewności, że sąd przychyli się do Twojego odwołania.

Rozwiązaniem tego problemu są dopłaty do odszkodowań. AUTOMOBILIS od wielu lat oferuje swoim klientom godne dopłaty do uzyskanych już roszczeń odszkodowawczych. Dzięki naszej usłudze nie tracisz czasu i nerwów na żmudne postępowanie sądowe. Z nami nie ponosisz żadnego ryzyka!

Niskie odszkodowanie od ubezpieczyciela spędza Ci sen z powiek? AUTOMOBILIS odkupi Twoją szkodę i wypłaci Ci wysoką dopłatę do już uzyskanego odszkodowania!

Nie zgadzasz się z odszkodowaniem zaproponowanym przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe? Nie trać czasu i energii na odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Nawiąż współpracę z AUTOMOBILIS i uzyskaj od ręki dopłatę do uzyskanego już roszczenia odszkodowawczego.Jak działamy?

  • Przesyłasz dokumenty dotyczące szkody
  • Wyceniamy wartość Twojego odszkodowania
  • Tworzymy dla Ciebie propozycję dopłaty do odszkodowania
  • Akceptujesz zaproponowane warunki
  • Wypłacamy Ci należne środki pieniężne

Nawiązując współpracę z AUTOMOBILIS ograniczysz ryzyko związane z odwołaniem od decyzji ubezpieczyciela w postępowaniu sądowym. Nasza kancelaria nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a wycena szkody jest całkowicie niezobowiązująca. Zapraszamy do kontaktu zdalnego lub osobistego w naszej siedzibie w Lublinie!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 głosów, średnia: 3,91 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu