Skup / odkup odszkodowań

AUTOMOBILIS to firma świadcząca usługi w zakresie odkupu odszkodowań OC. Specjalizujemy się w rzetelnej wycenie szkód i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Odkup odszkodowania to najlepszy sposób na szybkie uzyskanie środków pieniężnych. Opinie na ten temat są spójny i nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do korzyści płynących z tej formy uzyskiwania środków za szkodę.Decydując się na odkupienie odszkodowania pozbywasz się ryzyka związanego z dochodzenie świadczeń odszkodowawczych od ubezpieczyciela na drodze postępowania sądowego. Nawiązując współpracę z AUTOMOBILIS nie musisz się obawiać długotrwałego postępowania, bo po weryfikacji sprawy wypłacimy Ci niezwłocznie środki pieniężne.

Wystarczy, że prześlesz dokumenty posiadane w sprawie, a nasi specjaliści niezobowiązująco wycenię realną wartość Twojej szkody i przygotują dla Ciebie konkurencyjną propozycję dopłaty do odszkodowania. Nie wahaj się, sprawdź opinie obejmujące odkup odszkodowania i rozwiąż problem powstałej szkody szybko i skutecznie!

Odkup odszkodowania to szybki sposób na uzyskanie środków pieniężnych. Sprawdź jaką ofertę przygotował dla Ciebie AUTOMOBILIS

AUTOMOBILIS oferuje skup odszkodowań dotyczących szkód majątkowych, komunikacyjnych, a także rolniczych.Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami, którzy trafnie oszacują wartość Twojej szkody. Jesteśmy rzetelni i skuteczni, liczne pozytywne opinie o nas to najlepszy argument, by zdecydować się na odkup odszkodowania świadczony przez Automobilis.Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na odkupienie odszkodowania:

  • Otrzymasz dodatkowe pieniądze od ręki
  • Nie ryzykujesz przegraniem sprawy w postępowaniu sądowym
  • Nie tracisz czasu na długotrwałe negocjacje z ubezpieczycielem
  • Nie ponosisz opłat sądowych i obsługi mecenasa
  • Nie tracisz zniżek ubezpieczeniowych

AUTOMOBILIS oferuje odkup odszkodowań AC i OC na terenie całego kraju. Zachęcamy do przesłania dokumentów lub osobistego spotkania. Nie musisz się godzić na zaniżone odszkodowanie! Sprawdź jak korzystną propozycję przygotowaliśmy dla Ciebie. Opinie o Automobilis to nasza najlepsza wizytówka. Świadczymy najkorzystniejszy odkup odszkodowania w branży!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 głosów, średnia: 3,55 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu