Zaniżone odszkodowanie

Zaniżone odszkodowania to ogromny problem wśród wielu poszkodowanych. Towarzystwa Ubezpieczeniowe stale doszukują się wyłączeń, które zniosą ich odpowiedzialność za powstałą szkodę. Niestety otrzymując zaniżone odszkodowanie poszkodowany może jedynie skierować sprawę na drogę postępowania sądowego.To niestety wiąże się z długotrwałym postępowaniem i sporym nakładem środków. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów AUTOMOBILIS przygotował ofertę odkupu i dopłat do zaniżonych odszkodowań. Jeśli otrzymałeś zaniżone odszkodowanie, z naszą pomocą możesz otrzymać dodatkowe środki pieniężne w krótkim czasie.


Jak nawiązać z nami współpracę?

  • Prześlij dokumenty, które zgromadziłeś w sprawie
  • Nasi rzeczoznawcy wycenią Twoją szkodę rzeczową
  • Otrzymasz od nas uczciwą propozycję dopłaty do wypłaconego odszkodowania
  • Akceptujesz naszą propozycję? Niezwłocznie wypłacamy środki pieniężne na konto lub w gotówceZaniżone odszkodowanie uniemożliwia naprawienie szkody? Skorzystaj z naszej oferty dopłat do odszkodowań!

Masz wątpliwości czy uzyskane odszkodowanie nie zostało zaniżone? Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na to pytanie. Specjalizujemy się od wielu lat w rzetelnej wycenie szkód komunikacyjnych i majątkowych. Jeśli tak jest w istocie, bez trudu dowiedziemy, że wypłacono zaniżone odszkodowanie. Każdego dnia pomagamy poszkodowanym na terenie całego kraju odkupując ich szkody lub oferując uczciwe dopłaty do zaniżonych odszkodowań. Z nami zaniżone odszkodowania przestają być problemem.Naszymi głównymi atutami są:

  • ekspresowa weryfikacja sprawy
  • najwyższa na rynku wycena odszkodowań
  • natychmiastowa wypłata pieniędzy
  • minimum formalności
  • możliwość nawiązania współpracy korespondencyjnie

Jeśli obawiasz się długotrwałego i drogiego postępowania sądowego lub potrzebujesz szybko środków finansowych nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zapraszamy do przesłania dokumentów w celu weryfikacji.

Należy zdawać sobie sprawę, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe to duże i bogate przedsiębiorstwa, które stać na fachową obsługę prawną. Zaniżone odszkodowanie jest sytuacją tak częstą, ponieważ nie wszyscy mają chęci do tego, by stawać z nimi w szranki. Wielu obawia się bowiem długotrwałego postępowania sądowego. Dzięki ofercie, jaką przygotował AUTOMOBILIS, zaniżone odszkodowania przestają być problemem. Poszkodowany natychmiast otrzyma należne mu środki, a ich odzyskanie od ubezpieczyciela nie będzie już jego zmartwieniem. Jest to możliwe dzięki pracy naszych doświadczonych specjalistów, którzy cierpliwie doprowadzają każdą sprawę do sprawiedliwego finału.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 głosów, średnia: 4,21 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu