Interesuję Cię praca w odszkodowaniach?
Dołącz do grona naszych zadowolonych współpracowników


Automobilis Sp. z o.o. to firma odszkodowawcza wyspecjalizowana w uzyskiwaniu dopłat do zaniżonych odszkodowań wynikających z wszelkich zdarzeń z udziałem pojazdów. Zajmujemy się również rzetelną i kompleksową analizą innych szkód o charakterze majątkowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzeczoznawstwie motoryzacyjnym i majątkowym, a także skutecznym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od ubezpieczycieli. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju! Odszkodowania to nasza specjalność, zostań partnerem Automobilis już dziś i odnieś zawodowy sukces!

Odszkodowania to nasza specjalność,

zostań współpracownikiem Automobilis już dziś i odnieś zawodowy sukces!


Praca dla Agentów
ds. Odszkodowań i Partnerów Biznesowych

Ofertę współpracy kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców działających w branży finansowej, ubezpieczeniowej, przewozowej/transportowej i motoryzacyjnej. Oferujemy rozmaite formy zatrudnienia i współpracy. Praca stała lub dodatkowa, jesteśmy otwarci na potrzeby każdego kandydata. Nasza działalność wykracza zdecydowanie już poza Lubelskie, gdzie posiadamy główną siedzibę naszej firmy. Uzyskujemy dopłaty i odszkodowania dla poszkodowanych na terenie całego kraju!Dla osób zainteresowanych współpracą

zapewniamy materiały informacyjne, reklamowe oraz wsparcie merytoryczne.


Dla najbardziej zaangażowanych

gwarantujemy niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) oraz umożliwiamy otwarcie oddziału – biura pod szyldem AUTOMOBILIS.


Praca w AUTOMOBILIS

to sposób na odniesienie sukcesu. Uczciwa i dochodowa współpraca w odszkodowaniach to gwarancja zadowolenia obu stron. Jeśli interesuje Cię praca stała lub dodatkowa skontaktuj się z nami!
Aktualnie prowadzimy rekrutację na


W celu uzyskania szczegółów współpracy
prosimy o kontakt:


tel:

533 396 566


e-mail:

partner@automobilis.plWysyłając bezpośrednio wiadomość na adres partner@automobilis.pl lub kontakt z numerem 533 396 566 wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu