Rzeczoznawca samochodowy

AUTOMOBILIS Lublin wykonuje analizę szkody motoryzacyjnej całkowicie  niezobowiązująco. Zachęcamy do przesłania dokumentów zgromadzonych w sprawie, w tym kosztorysu otrzymanego od firmy ubezpieczeniowej.Nasz rzeczoznawca samochodowy zweryfikuje w krótkim czasie realną wartość szkody. Upewnij się, czy otrzymany kosztorys nie został skonstruowany w wadliwy sposób.

Specjalizujemy się w odkupie szkód i wypłacie dopłat do zaniżonych odszkodowań. Jeżeli jesteś niezadowolony z wysokości otrzymanych świadczeń od ubezpieczyciela skontaktuj się z nami. Współpracują z nami najlepsi rzeczoznawcy samochodowi w kraju.

Rzetelny rzeczoznawca samochodowy? Zweryfikujemy Twoją wycenę szkody! Dowiedz się na jaką dopłatę do odszkodowania masz szansę

Bardzo częstą praktyką Towarzystw Ubezpieczeniowych jest zaniżanie przyznawanych świadczeń odszkodowawczych. To w gestii ubezpieczyciela leży oszacowanie kosztów naprawy i na tej podstawie ustalenie wysokości należnego odszkodowania. Niestety jak pokazuje praktyka tworzone kosztorysy opierają się w wielu przypadkach o zamienniki ujęte w programie AUDATEX, EUROTAX. Co prawda, pomimo, że ceny w wymienionych źródłach są na bieżąco aktualizowane to i tak możemy się spotkać z rażąco niskimi stawkami.


Rzeczoznawca samochodowy obliczający szkodę na podstawie takich danych nie może rzetelnie wycenić powstałych uszkodzeń na mieniu. Nie musisz się godzić na zaniżoną wycenę szkody! Nasz niezależny rzeczoznawca samochodowy pomoże Ci ustalić wysokość należnego odszkodowania. Na podstawie nowego kosztorysu może Ci wypłacić należną dopłatę do odszkodowania. Prześlij dokumenty i sprawdź na jakie pieniądze masz szansę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu