Cennik

Poszkodowani w wypadkach liczą, że otrzymane odszkodowanie za uszkodzony pojazd pozwoli im na naprawę pojazdu. Niestety Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często podczas szacowania kosztów naprawy doprowadzają do wadliwości kosztorysu.Rzeczoznawca samochodowy dokonując oceny korzysta z oprogramowania eksperckiego AUDATEX i EUROTAX. Niestety ceny części zawarte tam potrafią bardzo odbiegać od rzeczywistych kosztów naprawy. W takiej sytuacji poszkodowany musi odwołać się od decyzji ubezpieczyciela.

Niezależny rzeczoznawca samochodowy to jednak spory koszt. Cennik usług na rynku za ustalenie wartości szkody waha się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Nie musisz się jednak martwić ceną za opinię rzeczoznawcy samochodowego! AUTOMIBILIS  wyceni Twoją szkodę i zaproponuje odkup lub dopłatę do już uzyskanego odszkodowania!

Rzeczoznawca samochodowy to spory koszt dla poszkodowanego. AUTOMOBILIS oferuje weryfikację kosztorysu naprawy samochodu! 

Cena za rzeczoznawcę samochodowego spędza Ci sen z powiek? Nie martw się, zweryfikujemy Twoją sprawę za darmo!


  • Prześlij do nas dokumenty zgromadzone w szkodzie
  • Rzeczoznawca samochodowy oceni koszt naprawy pojazdu
  • Przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą propozycję odkupu szkody
  • Po akceptacji naszej propozycji niezwłocznie wypłacimy Ci należne środki pieniężne!

U nas nie interesuje Cię cennik za rzeczoznawcę samochodowego! Wszelkie koszty bierzemy na siebie. Specjalizujemy się w ocenie realnej wartości szkód motoryzacyjnych. Od lat współpracujemy z rzeczoznawcami samochodowymi na terenie całego kraju. Prześlij dokumenty dotyczące szkody i dowiedz się na jakie pieniądze dodatkowe masz szansę!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (88 głosów, średnia: 3,45 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu