Kosztorys naprawy samochodu

Poszkodowani w wypadkach otrzymujący kosztorys naprawy samochodu niejednokrotnie przecierają oczy ze zdumienia. Prezentowana wycena szkody nijak ma się do realnych kosztów naprawy samochodu. Niestety bardzo częstą praktyką ubezpieczycieli jest zaniżanie przyznawanych stawek w ramach odszkodowania. Zgodnie z literą prawa Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają prawo do szacowania kosztów naprawy, a co za tym idzie na podstawie otrzymanych danych wypłacania świadczeń odszkodowawczych. Kosztorys samochodowy otrzymany od ubezpieczyciela nie musi być skonstruowany we właściwy sposób.

Samodzielna weryfikacja kosztorysów jest trudna, dlatego poszkodowani nie potrafią właściwie ocenić, jak doszło do zmniejszenia rekompensaty. Niestety nierzetelność i opieranie się na mocno zaniżonych cenach zamienników skutkuje otrzymaniem odszkodowania, które nie wystarcza na pokrycie naprawy samochodu.Nie załamuj jednak rąk! Prześlij uzyskany zaniżony kosztorys powypadkowy, a zweryfikujemy realną wartość Twojej szkody! Fachowe kosztorysowanie napraw samochodów to rozwiązanie Twojego problemu. Nasza rzetelna weryfikacja kosztorysów pozwoli Ci uzyskać godne środki pieniężne. Z Automobilis należna dopłata do kosztorysu jest w zasięgu Twojej dłoni.
AUTOMOBILIS oferuje rzetelny kosztorys naprawy samochodu. Nasi specjaliści określą na jakie odszkodowanie za uszkodzone mienie masz szansę!

Specjalizujemy się w fachowym szacowaniu wartości szkód materialnych (weryfikacja kosztorysów uzyskanych od Ubezpieczyciela) i późniejszym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Kosztorysowanie napraw samochodów to nasza specjalność. AUTOMOBILIS oferuje odkup szkód i wypłatę konkurencyjnych dopłat do szkody.


Jak nawiązać z nami współpracę?

  • Prześlij zaniżony kosztorys naprawy samochodu
  • Rzeczoznawca sprawdzi kosztorys samochodowy pod kątem rzetelności
  • Przygotujemy propozycję wysokości dopłaty do odszkodowania
  • Po akceptacji naszej propozycji wypłacimy Ci należne środki

Zaniżony kosztorys powypadkowy możesz przesłać drogą elektroniczną, za pomocą formularza kontaktowego lub poczty tradycyjnej. Weryfikacja kosztorysów jest całkowicie niezobowiązująca. Sprawdź na jaką dopłatę do odszkodowania masz szansę! Dopłata do kosztorysu to najlepszy sposób na uzyskanie rekompensaty we właściwej wysokości.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu