Wycena szkody komunikacyjnej

AUTOMOBILIS to firma wyspecjalizowana w rzetelnej wycenie szkód komunikacyjnych i ekspresowym dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Profesjonalna szacowanie szkody komunikacyjnej to podstawa, by uzyskać godną rekompensatę pieniężną. Nasza oferta oparta jest na odkupie szkód i dopłatach do zaniżonych odszkodowań.Wieloletnia obecność na rynku odszkodowań pozwoliła nam zaobserwować, że nagminną praktyką Towarzystw Ubezpieczeniowych jest zaniżanie wyceny szkody komunikacyjnej. Niewłaściwe szacowanie szkód komunikacyjnych to zmora dla poszkodowanych. Niestety takie działanie przekładają się znacząco na wypłacane roszczenia odszkodowawcze.

Wychodząc na przeciw naszym klientom świadczymy profesjonalne szacowanie szkód komunikacyjnych i odkup praw do szkody biorąc ryzyko uzyskiwania pieniędzy od ubezpieczyciela na siebie. Współpracując z nami otrzymujesz pieniądze od ręki bez ryzyka i długotrwałego postępowania. Z nami szkoda na samochodzie zostanie szybko naprawiona, dzięki godnej dopłacie do odszkodowania.

Interesuje Cię odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej? Nie trać czasu! AUTOMOBILIS wypłaci Ci gotówkę od ręki! 


Wycena szkód to niezwykle drażliwy temat. Towarzystwa Ubezpieczeniowe tworząc kosztorys  za szkody komunikacyjne opierają się na znanych programach eksperckich EUROTAX i AUDATEX. Niestety przedstawione w nich części zamienne, mimo, że często aktualizowane nadal wielokrotnie oferowane są po bardzo niskich cenach. Wycena szkody komunikacyjnej z takimi danymi sprawia, że otrzymane środki pieniężne nie rekompensują realnych uszkodzeń pojazdu. Rozwiązaniem jest odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej. Decydując się na to poszkodowany musi ponieść jednak koszty opinii rzeczoznawcy, a nawet wydatki związane z postępowaniem sądowym. AUTOMOBILIS jest rozwiązaniem tych problemów, odkupimy po wstępnej weryfikacji wszelkie szkody komunikacyjne. Świadczymy profesjonalne szacowanie szkody komunikacyjnej. Wycenimy wartość Twojej szkody i zaproponujemy godne środki pieniężne. Szkoda samochodowa nie musi być Twoją udręką! Prześlij dokumenty do AUTOMOBILIS i sprawdź jak korzystną propozycję mamy dla Ciebie! U nas Twoja szkoda na samochodzie spotka się z godną rekompensatą!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu