Wycena szkody z OC / AC sprawcy

Wycena szkody to bardzo istotna kwestia przy dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z OC sprawcy. Prawo do szacowania kosztów naprawy zgodnie z literą prawa posiada ubezpieczyciel, u którego sprawca wykupił polisę ubezpieczeniowa.Niestety jak pokazuje nasza wieloletnia praktyka Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają wycenę szkody. Opieranie kosztorysu na częściach zamiennych oferowanych w programach eksperckich po bardzo zaniżonych cenach sprawia, że uzyskane odszkodowanie nie starcza na realną naprawę pojazdu.

Wychodząc naprzeciw poszkodowanym świadczymy odkup i dopłaty do zaniżonych świadczeń odszkodowawczych. Profesjonalna wycena szkody z OC sprawcy to  nasza specjalność. Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami w Polsce.

Profesjonalna i bezpłatna wycena szkody z OC sprawcy! AUTOMOBILIS wypłaci Ci należną dopłatę do zaniżonego odszkodowania

Rzetelna wycena szkody AC i OC to klucz do uzyskania godnego roszczenia odszkodowawczego. Nie musisz jednak tracić czasu na długotrwałe negocjacje z ubezpieczycielem. Nawiąż z nami współpracę, a my wypłacimy Ci błyskawicznie środki pieniężne!


Jak działamy?

  • Prześlij dokumenty lub kosztorys dotyczący szkody
  • Bezpłatnie zweryfikujemy sprawę
  • Przygotujemy propozycję odkupu lub dopłaty do odszkodowania
  • Po Twojej akceptacji niezwłocznie wypłacimy środki pieniężne

Zachęcamy do przesłania dokumentów drogą elektroniczną lub za pomocą formularza kontaktowego. U nas formalności ograniczają się do niezbędnego minimum. Stawiamy na szybkość i rzetelność obsługi klienta. Sprawdź na jakie środki pieniężne od AUTOMOBILIS masz szansę!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu