Wycena szkody samochodu

Otrzymana wycena szkody samochodowej jest w Twoim odczuciu rażąco niska? Niestety nagminną praktyką Towarzystw Ubezpieczeniowych jest ograniczanie przyznawanych roszczeń odszkodowawczych. Powodem zazwyczaj jest nierzetelnie sformułowana wycena szkody na pojeździe.Stosując do tworzenia kosztorysu oryginalne części naprzemiennie z zamiennikami obniżają wartość przyznawanego odszkodowania. Dodatkowo w programach eksperckich AUDATEX i EUROTAX  prezentowane części samochodowe są często w nieaktualnych cenach. Wszystkie te czynniki przekładają się na wysokość otrzymywanego odszkodowania. Rzetelna wycena szkody samochodowej jest niezmiernie istotna.

AUTOMOBILIS oferuje weryfikację wyceny szkód samochodowych przez doświadczonego rzeczoznawcę. Profesjonalna wycena szkody na samochodzie to nasza specjalność! Sprawdzimy na jakie środki odszkodowawcze masz szansę i wypłacimy Ci dopłatę do odszkodowania.

Zbyt niska wycena szkody samochodowej to powód za niskiego odszkodowania! Oferuje wycenę szkody samochodu online!

Uzyskałeś zbyt niskie odszkodowanie? A może ubezpieczyciel odmówił wypłaty roszczeń odszkodowawczych? AUTOMOBILIS świadczy odkup szkód i dopłaty do zaniżonych odszkodowań! Nie musisz już wchodzić w długotrwałe postępowanie odszkodowawcze! Decydując się na współpracę z nami otrzymasz środki pieniężne od ręki. Wycena szkody samochodu online oferowana przez naszego rzeczoznawcę pozwoli ustalić realną wartość naprawy pojazdu! Właściwe oszacowanie szkody na pojeździe otwiera ścieżkę do dopłaty do odszkodowania. Prześlij dokumenty do naszej kancelarii, a przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą propozycję dopłaty do odszkodowania. Darmowa wycena szkody na pojeździe od Automobilis umożliwi Ci uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych!


Decydując się na współpracę z nami masz pewność:

  • Błyskawicznej wyceny szkody samochodowej
  • Natychmiastowej wypłaty dopłaty do odszkodowania
  • Minimum formalności! Ograniczamy się do kilku prostych dokumentów!

Rzetelne wyceny szkód samochodowych to podstawa przy dochodzeniu świadczeń odszkodowawczych. Automobilis świadczy od lat profesjonalne oszacowanie szkody na pojeździe. Nie zwlekaj zaufaj nam, a nasza wycena szkody na samochodzie otworzy Ci drogę do dodatkowych środków pieniężnych.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 głosów, średnia: 3,80 z 5)
Loading...
Certyfikat Programu
rzetelny-biznes.pl
Certyfikat Programu